9 C
Скопје

ВИДЕО | Били Ајлиш: „Ми беше тешко да го гледам документарецот за мојот живот“

Били Ејлиш полека го промовира документарниот филм посветен на нејзиниот живот и кариера -„Billie Eilish: The World’s A Little Blurry“, кој наскоро треба да се најде на стриминг платформата за Apple TV +.

Во посета на вечерната програма на Стивен Колберт, младата пејачка раскажа кои детали од својот живот ќе ги открие во документарецот.

„Јас нема да откријам сè. Ќе видите дел од мојот живот. Мислам дека е важно луѓето да знаат што ми се случува. Нема баш сè да откријам што реално ми се случува, но тоа сум јас. Бев навистина напорна за време на снимањето на документарниот филм, па сега ми е тешко да го гледам“, откри пејачката.

„Не знаев што да очекувам. Ме снимаа скоро три години и не сум некој што се менува пред камера, па затоа бев загрижена“, продолжи таа.

Прочитајте и...  Лили Ален нападната на социјалните мрежи затоа што се пошегувала со смртта на принцот Филип

„Првата верзија беше долга над три часа – ја гледавме повеќе од пет часа, бидејќи постојано го запиравме видеото“, објасни таа.

„Убаво е што можам повторно да ги преживеам сите тие убави моменти – не грди – но сè е целосно лудо“, заклучи таа.

Документарниот филм „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry“ ќе биде достапен на Apple TV + од петок, 26 февруари.

Поврзани вести

Дејвид Гета вљубен како никогаш досега: Ужива во љубовта со 25 години помладата Кубанка

Слободен Печат

13 намирници кои тироидната жлезда ги сака, и две што треба да ги избегнувате

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 13 април: Животот е тркало, а вие денес ќе се уверите во тоа

Слободен Печат

Затвор

Слободен печат

На денешен ден – 13 април

Слободен Печат

Животна мантра за секој хороскопски знак: Следете го срцето, но „понесете“ го и вашиот мозок со вас!

Слободен печат

Остави Коментар