Веднаш и било укажана помош! Луна ја одвела Анабела на доктор, пејачката била видно исцрпена и бледа (ВИДЕО) - Слободен печат

Веднаш и било укажана помош! Луна ја одвела Анабела на доктор, пејачката била видно исцрпена и бледа (ВИДЕО)

Екипата на популарната српска емисија „Папарацо лов“, оваа недела ја сними Луна Џогани во потполно неочекувана ситуација.

Имено, пејачката од својот стан во Нов Белград се упатила кај мајка и Анабела за да ја однесе на доктор.

Анабела очигледно е болна, а Луна како добра ќерка веднаш и се нашла во макатата.

Она што камерите го забележале е дека Анабела воопшто не изгледала најдобро. Таа била многу бледа и видно исцрпена.

Погледнете:

Прочитај повеќе

Трагичниот живот на принцезата Алис, свекрвата на кралицата Елизабета Втора (ВИДЕО)

Слободен печат

Вдовицата на Шабан Шаулиќ се отселила од вилата на Дедиње: Имала две причини, а еве на кого ја издала… (ФОТО)

Слободен печат

Памела Андерсон се мажи по петти пат! Новиот сопруг е 22 години повозрасен од неа! (ФОТО)

Слободен печат

Пејачот одговори на шпекулациите дека е болен: „Имав операција на вратот што ми ги уништи нервите“ (ФОТО)

Слободен печат

Погледнете како изгледала Богдана Ражнатовиќ пред сите естетски операции! (ФОТО)

Слободен печат

Центарот за Социјални работи поднесе кривична пријава против Северина!

Слободен печат

Остави Коментар

seven + 12 =

Прочитај повеќе

Ирина Шајк и Бредли Купер конечно се договорија околу старателството!

Слободен печат

Ќе има нов „Кум“, а Ал Пачино е во главната улога!

Слободен печат

Мари направила куќа од 40 квадрати од песок, глина и слама: Мала е, но има сè што ми е потребно! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Го најавуваа како следниот Дикаприо или Мет Дејмон, а тој само „исчезна“

Слободен печат

Синот на Аркан: Доколку Цеца сака помирување прво мора да го направи ова!

Слободен печат

Го срушила гинисовиот рекорд: Тинејџерка од Индија ја има најдолгата коса на светот! (ВИДЕО)

Слободен печат