Топ 10 најемотивни интервјуа на познатите! (ВИДЕО) - Слободен печат

Топ 10 најемотивни интервјуа на познатите! (ВИДЕО)

Целиот живот на познатите личности е постојано набљудуван од острото око на јавноста и многу ретко тие може да сокријат некои ситуации кои за нив се навистина чувствителни.

Бидејќи и тие се како и сите нормални луѓе, чувствителни, понекогаш колку и да глумат храбрoст не можат да ги задржат емоциите. 

Еве некои од интервјуата на познатите каде што тие ја покажале и својата емотивна страна:

Прочитајте и...  Парис Хилтон објави стари фотографии – Фановите дури сега не и веруваат дека не правела пластични операции

Прочитај повеќе

Наташа Беквалац на црвениот тепих во краток сако-фустан, а сандалите се посебна приказна

Слободен печат

Лорен Дрејн е најзгодната медицинска сестра на светот (ФОТО)

Слободен печат

Луна Џогани со длабокото деколте ги стави градите во прв план! (ФОТО)

Слободен печат

„Најголемата лага по Дедо Мраз“: Познатата емисија „Карпул Караоке“ всушност е телевизиска измама! (ВИДЕО)

Слободен печат

Поради овој „срам“ Ник Џоунс секогаш ќе ги памти Греми наградите! (ФОТО)

Слободен печат

Дизни потврди дека ќе се прави нова верзија на Бамби!

Слободен печат

Остави Коментар

7 + six =

Прочитај повеќе

Пенелопе Круз мами воздишки во фантастичен цветен фустан! (ФОТО)

Слободен печат

Вистинскиот Волк од Вол Стрит ги тужи продуцентите: Бара 300 милиони долари отштета!

Слободен печат

Кралицата се одмаздува чекор по чекор – Еве што и одзема на Меган Маркл!

Слободен печат

Овие познати дами се бореле да станат мајки, па и открија на јавноста низ што сѐ поминале (ФОТО)

Слободен печат

Девојче среде натпревар дозна дека мајка и за која пееше починала (ВИДЕО)

Слободен печат

Тајната за долговечноста на кралицата Елизабета: Поради ова е витална и во 93-та година!

Слободен печат