Tag : виталиј кличко

Останатo Спорт

Поранешниот боксерски шампион Кличко на дело фати вандали, еден се скамени од страв (ВИДЕО)

Слободен печат
Виталиј Кличко неодамна на својот Фејсбук профил објави интересно видео кое го сними во еден од квартовите на Киев кога сосем случајно успеа да дело...