16.8 C
Скопје

Tag : умри машки

Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Познати личности кои ја одбиле главната улога во „Умри машки“, а меѓу нив е и еден од најпознатите пејачи на сите времиња!

Слободен Печат
Серијалот „Умри машки“ е еден од најпознатите акциони филмови на сите времиња. Како што е познато, главната улога во оваа реализација ја имаше Брус Вилис,...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Брус Вилис повторно како Џон Меклејн, но во малку поинаква акција (ВИДЕО)

Слободен печат
Американскиот актер Брус Вилис повторно се најде во улогата на Џон Меклејн од популарната франшиза „Умри машки“, која ја одбележа неговата кариера. Овој пат не...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Брус Вилис доби негативни коментари: Фановите го нападнаа за неговиот изглед

Слободен Печат
Славниот актер беше фотографиран на улиците во Лос Анџелес. Обожавателите по објавените фотографии го нападнаа со негативни коментари, а еден од коментарите е дека тој...