Tag : топката

Забава Магазин Останатo Спорт

Секси фристајлерки со гради си ја подаваа топката: Ги засенија Роналдињо и Нејмар (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Импресивна контрола на топката со гради на Наталија Гитлер, позната по тоа што во „текбол“ (комбинација од фудбал и пинг понг) го победи Нејмар. Триесет...
Забава Магазин

Роналдо меѓу лавовите, пробајте да му ја земете топката (ВИДЕО)

Слободен печат
Ова слатко, но сепак опасно животно одлучи да го покаже својот скриен талент, играњето фудбал и уметностите кои знае да ги направи со фудбалската топка....