Меган Маркл сака нејзината биографија да излезе што побрзо: Светот мора да слушне што се преживеав!

Иако издавањето на нејзината биографија е најавено за август, Меган сака тоа да се случи што побрзо… Меган Маркл сака биографијата за нејзиниот и животот на принцот Хари да излезе што побрзо. Таа мисли дека книгата конечно ќе го открие вистинското лице на кралското семејство, а на нив ќе им овозможи чист почеток. „Пронаоѓање на …

Меган Маркл сака нејзината биографија да излезе што побрзо: Светот мора да слушне што се преживеав! Read More »