4 C
Скопје

Tag : сино

Вести Забава Магазин Свет Технологија

ВИДЕО | Неверојатни снимки од Канада: „Огнена топка“ го осветли ноќното небо и вчудоневиди илјадници луѓе

В.Т.
Заслепувачка сина светлина го продре мракот на темното небото во понеделникот во Канада. Метеорот, буквално како стрела го осветли небото околу 6:30 часот наутро, зачудувајќи...
Еспресо Мода

Едноставна елеганција: Брижит Макрон во темно сино издание зачинето со нараквица (ФОТО)

Слободен печат
Првата дама на Франција уште еднаш покажа дека нема намера да отстапи од својот стил на облекување. Брижит Макрон (66) го посети заедно со сопругот...
Еспресо Жена Магазин Шоу биз

Сите занемеа кога АДРИЈАНА ЛИМА се појави во блескаво сино издание (ФОТО)

Слободен печат
Оваа убавица пристигна во Кан и повторно им покажа на сите зошто таа важи за една од најубавите жени во светот. Филмскиот фестивал во Kан...