2 C
Скопје

Tag : штиојани

Вести Македонија

За време на полицискиот час четворица штипјани се возеле со автомобили

Слободен печат
Основното јавно обвинителство Штип со предлози за издавање казнени налози, од судија поединец во Основниот суд Штип побара на четири лица да им изрече парични...