Tag : сајси

Магазин Магазин слајдер Сцена

Српската раперка со голи гради апелира да носиме маски за лице! (ФОТО)

Васко Спасоски
Српската музичарка Ивана Рашиќ (38) позната како Сајси МС, ги навикна своите обожаватели дека се што прави го прави на оргинален начин, па така реши...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Српската контроверзна раперка со рацете ги покри голите гради: Фановите бараат да ја објави целата слика! (ФОТО)

Васко Спасоски
Српската раперка Ивана Рашиќ или позната како Сајси МС (38) со години ја провоцира јавноста со голи или делумно голи фотографии. Овој пат, Сајси објави...
Еспресо Шоу биз

Коментарите се брутални: Српската пејачка дигна невидена бура на Инстаграм со фотографијата на која ДОИ ВОЗРАСЕН МАЖ (ФОТО)

Слободен печат
Српската раперка САЈСИ МЦ подигна прашина со контроверзната објава на Инстаграм, со која всушност искажала воодушевување со ликот и делото на уметницата Марина Абрамовиќ и...
MacedonianAlbanian