4 C
Скопје

Tag : разделби

Живот Магазин Магазин слајдер

Британски терапевт открива: Причините за разделба на партнерите лежат во малите работи

Слободен Печат
Иако обично мислиме дека луѓето се разделуваат поради големи работи, како неверство, причините за разделба лежат во секојдневните фрустрации кои се акумулираат. Статистиката покажува дека...