Tag : работното

Хроника

Скопјанец се повредил на работното место

Скопјанец тешко повреден на работното место. Според МВР, вчера околу 15 часот од градската општа болница „Св.Наум Охридски“ во полиција било пријавено дека кај нив...
Еспресо Здравје Магазин Храна

Кога немате идеја што да јадете: 7 здрави оброци за на работното место!

Слободен печат
Луѓето на работа поминуваат половина од својот ден. За време на работа грицкаме се што ќе ни дојде при рака, а во комбинација со седењето,...