Tag : психолошки

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Ова се 9-те најдобри филмови за човечката психа: Вечерва заборавете на спиењето! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Доколку сте љубители на човечката психологија тогаш ви ги препорачуваме следните 9 филма за човечката психа во кои главните ликови патат од тешко ментално пореметување!...
Забава Магазин

Не сакаат никој да ги сожалува, туку да им се воодушевуваат: Психолошки профил на хороскопски знаци – ВАГА

Слободен печат
Припадниците на овој знак се друштвени и ведри. Држат до својот изглед, однесување и убави манири. Им значи да живеат во убаво и хармонично опкружување....
Еспресо Секс

Редовниот секс ве прави посреќни, помлади, но и попаметни!

Слободен печат
Веројатно сте слушнале за позитивните ефекти од редовниот секс за вашето здравје, како зајакнување на имунoлошкиот систем, намалување на крвниот притисок и согорувањето калории. Но,...