• псалм вест

ФОТО | Во светот на Марвел: Синот на Ким Кардашијан и Канје Вест го прослави својот трети роденден

Кардашијан е семејство кое секогаш знае добро да се забавува, особено кога станува збор за роденденските прослави. Синот на Ким Кардашијан и нејзиниот паранешен сопруг Канје Вест, Псалм Вест вчера го прослави својот трети роденден и тоа беше доволна причина за целото семејство да се собере на едно место. Малечкиот Псалм беше домаќин на тематска …

ФОТО | Во светот на Марвел: Синот на Ким Кардашијан и Канје Вест го прослави својот трети роденден Read More »