9 C
Скопје

Tag : поле

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

3 хороскопски знаци кои ги очекува голема среќа на љубовното поле во месец октомври

Слободен печат
Мора да признаеме дека октомври не е баш најубавиот месец во годината. Времето станува се поладно, променливо, дождливо, на последните сончеви денови полека им доаѓа...
Магазин Семејство

Одличната организација е клучот за успешност на секое поле

Слободен печат
Сакате да бидете успешни и корисни во текот на денот? Сакате да бидете корисни и на работа и во домот? Обидете се да примените неколку...
Вести Економија

Започна распределбата на картичките за „зелена нафта”

МИА Агенција
Во Подрачната единица на МЗШВ Велес денеска започна распределбата на 1.672 персонализирани картички за „зелена нафта” на земјоделците од Велес, Чашка и Градско кои се...