• починат маж

Починат човек пронајден во автомобил кај граничниот премин „Богородица“

Во полициската станица Гевгелија вчера било пријавено дека утрината во 8 часот и 15 минути, на паркинг простор на терминалот во близина на ГП „Богородица“ во патничко моторно возило „Хјундаи“ со грчки регистарски ознаки, бил пронајден починат грчкиот државјанин С.С.(59). Лекар од гевгелиската Итна медицинска помош контатирал смрт без траги на насилство, а увид на …

Починат човек пронајден во автомобил кај граничниот премин „Богородица“ Read More »