20 C
Скопје

Tag : пет пакет

Вести Македонија

Лицата со церебрална парализа од Велес бараат да бидат вклучени во петтиот пакет економски мерки

Слободен печат
Здружението на лица со церебрална парализа од Велес денеска електронски достави писмено барање до премиерт Зоран Заев, до претседателот на Парламентот, Талат Џафери и велешките...