-2 C
Скопје

Tag : обликувано

Жена Здравје Магазин Магазин слајдер

ВИДЕО | Вратете го телото во форма по богатата празнична трпеза: Нема повеќе изговори, стопете ги мастите со овие 20 кардио вежби

Слободен печат
Прзничните трпези беа преполни со масна храна која пак содржи многу калории, а бидејќи се собраа повеќе празници наеднаш, вашето тело сигурно акумулирало вишок масти....
Еспресо Шоу биз

ОПАСНО ЗГОДНА: Кортни Кокс воодушеви со интересно видео во минијатурно бикини (ВИДЕО)

Слободен печат
Кортни Кокс, актерката позната како Моника од познатата серија „Пријатели“ објави видео на Инстаграм кое нејзините следбеници ги натера да се замислат како е можно...