Tag : некоу

Еспресо Шоу биз

Егзотичната манекенка во екстремно смело бикини – За некои вулгарно, за други секси! (ФОТО)

Слободен печат
Станува збор за тренд кој го поделил мислењето во светот, а манекенката Кели Гејл немала проблем да покаже премногу гола кожа позирајќи во најпровокативниот модел...