• Милош Биковиќ

ФОТО | Милош Биковиќ го прослави роденденот, девојката му честиташе без збор

Вчера му беше роденден на еден од најпосакуваните актери во Србија, шармантниот Милош Биковиќ. Тој наполни 34 години и на социјалните мрежи сподели фотографија од себе како малечок и се заблагодари на една жена – а тоа е мајка му. Освен многуте честитки и коментари на инстаграм -профилот, Милош доби и честитка од својата најсакана, …

ФОТО | Милош Биковиќ го прослави роденденот, девојката му честиташе без збор Read More »