Tag : методи максимов

Спорт Фудбал

Работнички го награди Максимов со тригодишен договор

Слободен печат
Екипата на Работнички потпиша професионален договор со младиот и талентиран фудбалер Методи Максимов. Тој стави потпис за тригодишна соработка со нашиот клуб. Младиот офанзивец беше...