20 C
Скопје

Tag : марко клисура

Спорт Фудбал

Клисура ја освежи одбраната на Работнички

Слободен печат
Клисура (26) со „романтичарите“ се договори на едногодишна соработка, во желбата за дополнително засилување на конкуренцијата во одбранбените редови. Последен негов клуб е Мумбаи сити...