македонси Archives - Слободен печат

Tag : македонси

Вести Македонија

Беше објавено дека македонски државјанин загинал во собраќајка, но тој се огласи – Јас сум добро

Слободен печат
Иако Косовската полиција информираше дека на магистралниот пат Приштина-Урошевац изутринава загинал македонски државјанин на 34 годишна возраст со иницијалите А.Ј., подоцна информацијата беше корегирана. Во...