Tag : лиеткабелис

Кошарка Спорт

Американецот Олуџоби го засили МЗТ Скопје Аеродром

Слободен печат
Најавените подобрување во играчкиот ростер на МЗТ Скопје Аеродром за вториот дел од сезоната почнаа со денешното потпишување договор со Американецот Феми Олуџоби (23 год.,...