• кристијан бејл

Шерон Стоун ќе глуми во српски филм: Режисерот Предраг Антонијевиќ открива дека преговорите се во тек

Прославениот српски режисер Предраг Гага Антонијевиќ ја воодушеви јавноста од регионот откако ја сподели информацијата дека преговара холивудската ѕвезда Шерон Стоун да биде дел од неговиот нов филм. „Кристијан Бејл ќе глуми во мојот филм „Јаничар“. Сè уште сме во преговори со Шерон Стоун, но верувам дека и таа ќе игра во филмот“, рече Гага …

Шерон Стоун ќе глуми во српски филм: Режисерот Предраг Антонијевиќ открива дека преговорите се во тек Read More »