Сузана Манчиќ со потресна исповед: Изгубив три сина, родив еден во шестиот месец од бременоста!

Познатата српска водителка Сузана Манчиќ е мајка на две возрасни ќерки, Теодора (28) и Наталија (26), но малку е познато дека пред нивното раѓање, таа три пати била бремена, пренесува српски „Курир“. – Јас сум силна жена и го прифатив сето она што ми се случи. Упорно се движев кон својата цел еден ден да …

Сузана Манчиќ со потресна исповед: Изгубив три сина, родив еден во шестиот месец од бременоста! Read More »