20 C
Скопје

Tag : кетрин зета џонс

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Актерки во шестата деценија на наградите „Златен глобус“: Кетрин Зета Џонс, Селма Хајек и Џејми Ли Кертис покажаа што е стил и елеганција

Слободен печат
Престижните награди „Златен глобус“ се одржаа синоќа во хотелот „Beverly Hilton“, а 78-то доделување беше без публика поради пандемијата на коронавирусот Имено, славните актери и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: По долго време Кетрин Зета-Џонс објави фотографија со Мајкл Даглас и покажа како изгледаат нивните утра

Слободен печат
Убавата актерка Кетрин Зета-Џонс неодамна го прослави својот 51 роденден. Таа и нејзиниот славен сопруг Мајкл Даглас уживаат во семејниот живот и се пресреќни заедно...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кетрин Зета Џонс сподели фотографија од синот и ќерката, погледнете како изгледаат

Слободен печат
Холивудската глумица Кетрин Зета Џонс на социјалните мрежи ретко објавува семејни фотографии, а сега направи исклучок и сподели фотографија од нејзините деца – синот Дилан...
Еспресо Убавина

Кетрин Зета Џонс објави селфи во пижами, без шминка (ФОТО)

Слободен печат
Познатата глумица одлучила неделата да ја помине опуштено – во кревет. Кетрин Зета Џонс во септември наполни 50 години, а со децении важи за една...
Еспресо Мода

Модна инспирација: Препознатливиот стил на Кетрин Зета Џонс (ГАЛЕРИЈА)

Слободен печат
Модните избори на холивудската дива со велшко потекло отсекогаш биле секси, но на суптилен начин. Секако крајно женствен, дамски, но не премногу и секогаш со...