Tag : јелена тодоровиќ

Останатo Спорт

Оваа Србинка е најубавата кошаркарка во светот! (ФОТО)

Слободен печат
Вистински доказ за убавината и уникатниот стил на Тодоровиќ е и фактот дека во 2016 година, српската убавица беше прогласена за Мис универзум во Австралија....