Tag : јадранка

Вести Македонија

Јадранка Костова се повлече од тимот на 1ТВ

Слободен печат
Новинарката Јадранка Костова најави дека се повлекува од тимот на 1ТВ, односно дека нејзиниот авторски договор и завршил со интервјуто на уапсениот Боки 13, пренесува...
Забава Магазин

„Јадранка“ на попуст: Нема интерес за јахтата на Тито

Слободен печат
Црногорската влада објавила ново наддавање за продажба на јахтата на Тито „Јадранка“ и притоа ја намалила цената од 80.000 на 50.000 евра. Најлуксузната јахта која...