2 C
Скопје

Tag : изминатото

Вести Македонија

Изминатото деноноќие 133 лица не ја почитувале забраната за движење, 26 од нив приведени

МИА Агенција
Забраната за движење во периодот од 21 до 5 часот на целата територија на земјава во изминатото деноноќие, односно на 23 и 24 март, не...