15 C
Скопје

Tag : иги азалеа

Магазин Магазин слајдер Сцена

Иги Азалеа го покажа својот син и откри: „Сама го воспитувам мојот син и не сум во врска“!

Слободен Печат
Откако во јуни призна дека стана мајка и не спомна ништо повеќе на оваа тема, атрактивната раперка реши да го претстави своето синче пред светот....