Tag : холивудскиот актер

Вести Еспресо Некатегоризирано

Ван Дам сподели песна од српската пејачка Драгана Мирковиќ

Горан Наумовски
Светски познатиот актер, Жан Клод Ван Дам, ги запали социјалните мрежи откако сподели нова песна од српската фолк пејачка Драгана Мирковиќ. „Драга Драгана, горд сум...