6 C
Скопје

Tag : федерико фернандез

Спорт Фудбал

ВИДЕО: Челси на врвот, играчите на Лампард без проблеми со Њукасл!

Слободен печат
Фудбалерите на Челси го совладаа Њукасл во првиот натпревар од деветтото коло во англиската Премиер лига со 2:0 и така барем на кратко избија на...