12.8 C
Скопје

Tag : енергетски пијалок

Кошарка Спорт

Јокиќ добива свој пијалок, фановите прашуваат дали ќе биде со вкус на бурек

Слободен печат
Никола Јокиќ испиша историја во НБА лигата станувајќи прв кошаркар кој е избран во втората рунда од драфтот кој бил прогласен за МВП на сезоната,...
Вести Регион

Трагедија во Загреб: 13-годишно момче почина откако испило енергетски пијалок

Слободен печат
13-годишно момче почина во Загреб пред десетина дена. Момчето тој ден отишло во кино со неговите пријатели, по што се тркале околу зградата во која...