Tag : душко тошиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

Јелена Карлеуша конечно откри која е причината што Душко Тошиќ ја избриша од Инстаграм!

Слободен Печат
Разводот на Јелена Карлеуша – е еден од најбараните термини на „Гугл“. Пејачката и фудбалерот минатата година имаа бројни проблеми, но тоа не влијаеше значително...
Спорт Фудбал

ШОК: Српскиот репрезентативец Тошиќ нападнат со нож среде Белград

Слободен печат
Фудбалерот бил во друштво на координаторот за физичка подготовка и рехабилитација во српската репрезентација, Андреја Милутиновиќ кога утринава биле нападнати со нож и со електрошокер...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Душко Тошиќ ја напушта Јелена Карлеуша: Купил стан и локал за половина милион евра во центарот на Белград!

Васко Спасоски
Фудбалерот Душко Тошиќ наводно решил да се пресели од вилата во Дедиње, каде во моментот живее со Јелена Карлеуша и нивните ќерки Атина и Ника....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Повторно хаос помеѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ: Благодарам на сопругот кој немаше време да го гледа мојот концерт! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Поп-пејачката Јелена Карлеуша пред неколку дена одржа онлајн концерт на кој имаше и специјални гости. Карелуша е задоволна како се поминало, но сепак имала да...
Еспресо Шоу биз

Карлеуша откри што мисли Душко за нејзините провокативни фотки

Слободен печат
Карлеуша за српските медиуми откри детали за бракот, но и за новиот имот што таа и сопругот Душко Тошиќ го купиле во белградската населба Дедиње....
Еспресо Шоу биз

Прва средба помеѓу Душко Тошиќ и Огнен Врањеш по се*с скандалот: Се гледале во очи и … (ФОТО)

Слободен печат
Душко Тошиќ и Огнен Вранеш се сретнаа првпат по порно-аферата која го потресе Балканот, каде главни актери беше токму босанскиот фудбалер и Јелена Карлеуша. Шок-средбата...
Еспресо Шоу биз

Брена го моли Тошиќ да не ја остава Карлеуша? Фудбалерот ја слушал со насолзени очи

Слободен печат
Лепа Брена е видена во еден ресторан во Белград во друштво на фудбалерот Душко Тошиќ, кого, како што пишува Хајат, во таа прилика се обидувала...
Еспресо Шоу биз

Базен пред куќа, а внатре сауна и теретана: Карлеуша ја покажа новата куќа вредна 2.5 милиони евра (ФОТО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша на сите им го покажа својот нов дом, вилата на елитната белградска населба Дедиње која претходно припаѓала на фудбалерот Драган Стојковиќ – Пикси....
Еспресо Шоу биз

Душко ГО МОЛЕЛЕ да дојде кај Карлеуша на роденден: По аферата со Вранеш веќе ништо не е исто

Слободен печат
Јелена Карлеуша го прослави роденденот во елитен ресторан, но ситуацијата со неа и сè уште законскиот сопруг Душко Тошиќ е видно напната и извештачена, пишува...