душко тошиќ Archives - Слободен печат

Tag : душко тошиќ

Еспресо Шоу биз

Карлеуша откри што мисли Душко за нејзините провокативни фотки

Слободен печат
Карлеуша за српските медиуми откри детали за бракот, но и за новиот имот што таа и сопругот Душко Тошиќ го купиле во белградската населба Дедиње....
Еспресо Шоу биз

Прва средба помеѓу Душко Тошиќ и Огнен Врањеш по се*с скандалот: Се гледале во очи и … (ФОТО)

Слободен печат
Душко Тошиќ и Огнен Вранеш се сретнаа првпат по порно-аферата која го потресе Балканот, каде главни актери беше токму босанскиот фудбалер и Јелена Карлеуша. Шок-средбата...
Еспресо Шоу биз

Брена го моли Тошиќ да не ја остава Карлеуша? Фудбалерот ја слушал со насолзени очи

Слободен печат
Лепа Брена е видена во еден ресторан во Белград во друштво на фудбалерот Душко Тошиќ, кого, како што пишува Хајат, во таа прилика се обидувала...
Еспресо Шоу биз

Базен пред куќа, а внатре сауна и теретана: Карлеуша ја покажа новата куќа вредна 2.5 милиони евра (ФОТО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша на сите им го покажа својот нов дом, вилата на елитната белградска населба Дедиње која претходно припаѓала на фудбалерот Драган Стојковиќ – Пикси....
Еспресо Шоу биз

Душко ГО МОЛЕЛЕ да дојде кај Карлеуша на роденден: По аферата со Вранеш веќе ништо не е исто

Слободен печат
Јелена Карлеуша го прослави роденденот во елитен ресторан, но ситуацијата со неа и сè уште законскиот сопруг Душко Тошиќ е видно напната и извештачена, пишува...
Еспресо Шоу биз

ЈЕЛЕНА ТЕ ПРАВИ МАЈМУН: Српската репрезентација брутало искрена

Слободен печат
Според повеќе соиграчи на Душко Тошиќ, тој треба што поскоро да го раскине бракот со Јелена Карлеуша, бидејќи таа јавно го посрамотила....
Еспресо Шоу биз

ПОЛИЦИЈАТА ЈА АПСИ КАРЛЕУША?! Се плаши дека допрва ќе пука срам од аферата со Врањеш

Слободен печат
Таа сака оваа агонија што побрзо да заврши, поради тоа што лесно може да стигне до нејзините деца, бидејќи веќе предолго време е медиумски експлоатирана....
Еспресо Шоу биз

КОНЕЧНО ГЛАС И ОД ДУШКО ТОШИЌ: Која е вистината за него и Карлеуша?

Слободен печат
Постоеја наводи дека Јелена го изневерувала својот сопруг со фудбалерот Огњен Врањеш....
Еспресо Шоу биз

КАРЛЕУША ЈА МОЛИ СОРАЈА, ТАА ИГНОРИРА: Демантирај дека си се гледала со Душко!

Слободен печат
На Јелена Карлеуша воопшто не ѝ било пријатно кога дознала дека нејзиниот сопруг ѝ купувал скапоцени подароци на старлетата. Затоа се обидела да контактира со...