20.8 C
Скопје

Tag : државната полиција

Вести Регион

Рама ја промовираше специјалната единица на државната полиција ОФЛ

МИА Агенција
Еден ден пред да започне со теренска работа специјалната единица на државната полиција ОФЛ (Операција на владеење на законот), албанскиот премиер Еди Рама, на свечената...