Tag : донесена

Еспресо Мода Шоу биз

ОДЛУКАТА Е ДОНЕСЕНА: Еве кои се најдобро облечените дами за 2019 година (ФОТО)

Слободен печат
Оваа година на топ листата со 25 најдобро облечени дами за 2019 година се појавија и некои нови и неочекувани имиња, додека познатите модни кралици...
Вести Македонија

Заев: Одлуката е донесена, утре ќе го доставам предлогот за реконструкција на Владата до Собранието

МИА Агенција
Премиерот Зоран Заев утре ќе го достави до Собранието предлогот за реконструкција на Владата и при тоа ќе ги соопшти деталите околу имињата и ресорите....