17 C
Скопје

Tag : доњел мален

Спорт Фудбал

Кој ќе го замени Ибра: Милан со две желби во зимскиот преоден рок!

Слободен печат
Нема сомнение дека кој и да игра во Милан, Златан Ибрахимовиќ оваа сезона ќе биде прв напаѓач на „росонерите“. Но, воедно тренерот Пиоли ќе мора...