Tag : Дан Билзериан

Магазин Магазин слајдер Сцена

Кога имаш пари можеш сè: Милионерот Дан Билзериан стана писател!

Слободен печат
Милионерот и плејбој Дан Билзериан стана писател. На социјалните мрежи се пофали дека ја завршил сопствената биографија и ги повика своите следбеници на промоција на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кој е мултимилионерот кој летува во Хрватска со еден куп девојки и се фали со неговиот разгален стил на живот?

Слободен печат
Со своите речиси 32 милиони следбеници, Дан Билзериан е прогласен за „Крал на Инстаграм“, а познат е по забавите и дружењето со бројни убавици, кои...
Еспресо Шоу биз

Потпиша договор! Ова е првата Балканка која влезе во друштвото на Дан Билзериан (ФОТО)

Слободен печат
Ула Шемол е првата Балканка која ќе влезе во друштвото на мултимилионерот Дан Билзериан (38). Балканската инфлуенсерка Ула пред месец дена добила понуда која како...