23.8 C
Скопје

Tag : црн ким

Здравје Магазин Магазин слајдер

Комбинација на црн ким и мед помага во ублажување на симптомите на ковид-19

Слободен печат
Тим научници од институти ширум светот, од Пакистан и Чиле до Канада и САД, неодамна спроведоа истражување со цел да го испитаат влијанието на комбинацијата...