3 C
Скопје

Tag : човечки тела

Хроника

Во Скопје пронајдени две човечки тела во фаза на распаѓање

Слободен печат
Во два одделни случаи, во текот на вчерашниот ден (22 мај) во главниот град биле пронајдени човечки тела во фаза на распаѓање. Првиот случај во...