Tag : боби

Еспресо Шоу биз

Фатен со торба пари! Пејачот Боби Павловски заврши во самица! (ВИДЕО)

Слободен печат
По одличните „Метар дана“ и „Тамо негде“ Боби Павловски ја промовира и третата песна наменета за пазарот во соседството. Хитовската композиција со модерен призвук и...