Tag : бикови

Останатo Спорт

Хабиб ја одби можноста за „кам-бек“: Купив овци и се занимавам со земјоделство!

Слободен печат
УФЦ шампионот во лесна категорија, Хабиб Нурмагомедов (32), се пензионираше минатиот месец откако ја одбрани титулата со победата над Џастин Гејџи, и се чини дека...
Забава Магазин

Сè ќе ви оди од рака: Ако сте родени во овој знак, добро искористете го периодот од 25 јануари до 5 февруари!

Слободен печат
Астролозите предвидуваат дека на некои знаци од зодијакот периодот од 25 јануари до 5 февруари сè ќе им оди од рака. Доколку се прашувате кога среќата ќе ви...
Хороскоп

Хороскоп за вторник 31 декември – Биковите ги очекува радост, Девицата ќе има проблем со некој близок

Слободен печат
Овен  Пријатните случувања влијаат на ослободувањето на напнатоста и заборавањето на проблемите. Доаѓате до сознание дека сте се нервирале беспотребно и сакате да се промените....
Еспресо Хороскоп

Хороскоп за 17 ноември недела, Биковите ќе сакаат да бидат сами, Девиците ги очекува нов бизнис ангажман

Слободен печат
Овен Инсистирате на сопственото гледање на нештата во својата работна средина, а таквото однесување ќе резултира со конфликт со соработниците. Полека, но сигурно доаѓаат крупни...