• без шминка

ВИДЕО | Која е нејзината рутина за убавина: Џеј Ло без шминка во шесттата деценија изгледа двојно помладо

За Џенифер Лопез (52) велат дека успеала да го заврти тркалото на времето и да го запре стареењето, па така таа во шестата деценија изгледа двојно помладо. Тоа е резултат на повеќе здружени фактори: добра генетика, внимателно избрана исхрана, напорен труд во теретана, но и скапи креми и третмани кои и се достапни на латино …

ВИДЕО | Која е нејзината рутина за убавина: Џеј Ло без шминка во шесттата деценија изгледа двојно помладо Read More »