Tag : астро

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 31 мај, недела – Погледнете каков ќе ви биде денешниот ден

Слободен печат
Овен Ќе функционирате под влијание на радосни вести и пријатни изненадувања. На професионален план некој ваш соработник ќе ви помогне да преминете во акција и...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 16 мај: Биковите се емоционално ранливи, Лавовите ќе направат компромис

Слободен печат
Овен Де­нот ќе ви до­не­се мно­гу сопки, па­дови, грешки, но и по­де­ми и ис­пра­ву­вања. Ќе ви се чи­ни ка­ко да сте се ка­чи­ле на ек­спре­сен...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Мажот во овој хороскопски знак ќе ви биде најтешко да го освоите!

Слободен Печат
Со месеци веќе се обидувате да му го привлечете вниманието, а тој воопшто не ве приметува? Знаете ли што е во хороскоп? Ова прашање прво...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 10 април – Девиците ги очекува кавга, Водолиите проблеми во љубовта

Слободен печат
Овен Позитивно сте расположени. Обидете се да го пренесете тоа на работата. Нема причина за лажна скромност. Инсистирајте на совршеност. Оние во врска или брак...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 9 април – Погледнете што ве очекува овој четврток…

Слободен печат
Овен Го покажувате својот максимум на работа. Вашата кариера и денес ќе стагнира но не се грижете следат подобри денови во блиска иднина. Секоја деловна...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

5 хороскопски знаци кои имаат најслаб имунитет: Еве што можете да направите за време на коронавирусот

Слободен печат
Додека одделни знаци се многу издржливи, другите дури и од најмал провев може да се настинат… Бидејќи се уште нема вакцина против коронавирусот, многу е...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 6 април – Прочитајте што ве очекува овој понеделник

Слободен печат
Овен Малку сте мрзливи и безволни, поради што ќе се чувствувате многу лошо. Чувајте се од можни сплетки и местенки. Ве очекува поддршка од блиско...
Забава Магазин

Кои хороскопски знаци уживаат во самоизолација?

Слободен печат
Повеќето луѓе тешко ја поднесуваат самоизолацијата, која моментално ја доживуваме сите поради коронавирусот, меѓутоа има и такви за кои ова не претставува голем проблем. Во...
Забава Магазин

Здравје, кариера и љубов: Дневен хороскоп за 23 март!

Слободен печат
Овен Многу сте мрзеливи. Денеска ќе ги извршите само основните обврски. Комуникацијата со саканата личност е променлива. Почнувате да се грижите. Избегнувајте ги цигарите. Бик...
Магазин

Дневен хороскоп за 03.03.2020: За Овенот ќе има убави промени, а Ракот ќе запознае многу драгоцена личност

Еспресо
ОВЕН Денес ќе бидете во центарот на вниманието поради успехот на деловно поле во изминатиов период. Може да очекувате заеднички живот со саканата личност. Доаѓа...