13 C
Скопје

Tag : астро

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Доаѓа моќен астро период за пари и љубов: Овие три знаци ги очекува голема среќа за време на младата Месечина

Слободен печат
На 11-ти  мај не очекува млада Месечина во вредниот и амбициозен знак на Бик – оваа енергија не охрабрува да се фокусираме на нашите цели...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 3 мај: Погледнете и кон реалноста, не живејте само во фантазиите!

Слободен печат
Овен На емотивно поле, повеќето Овни ќе имаат потреба да влезат во домот и таму цeлосно да се опуштат. Најмногу ќе ви годи мирна вечер...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 23 април: Насочете ја енергијата кон вистинските работи!

Слободен печат
Овен Потребна ќе ви биде целата ваша концентрација во текот на денот, бидејќи многу нешта не се на ваша страна. Внимавајте, можно е да направите...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 22 април: Во љубовта ве очекуваат интересни и нови бурни настани

Слободен печат
Овен Ќе дојде до мало подобрување на вашите емотивни односи со партнерот, но и понатаму тешко ќе ви оди комуникацијата и меѓусебното разбирање. Што се однесува до финансискиот сегмент,...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 21 април: Ќе бидете многу задоволни бидејќи ве очекува подобрување на финансиската ситуација

Слободен печат
Овен Денес наоѓате вистински начин некому да ги покажете своите чувства, без разлика дали станува збор за погледи или само за зборови. Поради добро завршената...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 20 април: Повнимателно анализирајте ги вашите соработници и пораките што ги добивате од нив

Слободен печат
Овен Ќе бидете пријатни и отворени кон луѓето од околината. Имате добри намери и тоа ќе биде препознаено. Нешто ново тлее во воздухот. Новите начини...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 19 април: Покажете ги вашите чувства, потиснувањето на емоциите нема да ви биде од никаква корист!

Слободен печат
Овен Можно е да не успеете да ги остварите своите планови кои сте ги имале. Денешниот ден ви носи некои мали тешкотии. Не сте задоволни...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 2 април: Ѕвездите ви порачуваат љубовниот живот да го подигнете на повисоко ниво, послушајте ги!

Слободен печат
Овен Оние кои сѐ уште ја бараат сродната душа, денеска на лесен и пријатен начин би можеле да ја најдат меѓу колегите од работа или на...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 1 април: Започнете да размислувате за промените во животните навики, ќе се чувствувате прекрасно!

Слободен печат
Овен Ќе завршите навистина голема работа. И самите ќе се изненадите колку на крајот сето тоа поминало без тешкотии од кои сте се плашеле и...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 31 март: Бидете прилагодливи и пробајте да ги прифатите и туѓите мислења и ставови!

Слободен печат
Овен Вашиот шарм ќе ви отвори многу врати и цел ден ќе се чувствувате одлично. На професионално поле сакате промена, па денес размислете за вашите...