Tag : анонимус грција

Вести Регион

Грчки Анонимуси хакирале турски сајтови

Слободен Печат
Како одговор на нападите на грчки владини сајтови од турска хакерска група, Анонимус Грција, попладнево излегоа со тврдење дека хакирале турски сајтови, меѓу кои и...