24.8 C
Скопје

Tag : 10 минути

Жена Здравје Магазин Магазин слајдер

ВИДЕО | Убијци на целулитот: Вежби кои ќе ве ослободат од кожата која наликува на портокал, а за нив ви се потребни само 10 минути дневно!

Слободен печат
Ако одвоите малку време секој ден, летото ќе го дочекате во топ форма…. Целулитот е естетски проблем кој мачи голем број на жени, но добра...
Магазин Магазин слајдер Храна

Колаче кое е готово за 10 минути: Чајни чупавци кои им успеваат на сите!

Слободен печат
Вкусни, меки и сочни, се топат во устата, а се подготвуваат за многу кратко време. Потребни состојки: – 1/2 л млеко – 5 лажици густин...
Здравје Магазин Магазин слајдер

ВИДЕО: Најдобрите вежби за вратот – Потребни ви се само 10 минути за да и кажете збогум на болката засекогаш!

Слободен печат
Со цел да се спасите од неподносливата болка во пределот на вратот, потребни ви се само 10 минути дневно. Поради современиот начин на живот и...
Магазин Храна

Тесто за пица готово за 10 минути: Станете италијански пица мајстор во вашиот дом!

Слободен печат
Рецептот за тестото е многу едноставен, краток и брзо се подготвува, а за вкусот ве уверуваме дека е одличен и дека ќе го подготвувате токму...