ШОКАНТНА снимка од Белград: Мајката вози, детето седи на прозор (ВИДЕО)

Шокантна снимка емитувала српската телевизија „Прва“ на која се гледа мајка како вози, а на совозачкиот прозор седи дете.

Оваа снимка е направена во Белград, а авторот на снимката наведува дека жената возела со околу 50 км на час.

Од комитетот за безбедност велат дека тоа воопшто не е необично, па баш и поради такви случаеви ставен е и нов закон за безбедност во кој се вели дека ниту еден дел од телото не смее да биде надвор од автомобилот додека е во движење.

Прочитајте и...  Мендух Тачи: Македонците ќе бидат обврзани да прифатат дводомен парламент и не правам договор со ДУИ

Прочитај повеќе

Мисајловски од Куманово: Обнова насекаде и за сите

МИА Агенција

Грчките весници со анализи во пресрет на изборите кај нас

МИА Агенција

Стојаноска: Решение за Русино и безусловна забрана на увоз на опасен отпад

МИА Агенција

НСДП до граѓаните: Излезете на 15 јули и учествувајте во носењето на големата одлука да продолжиме напред

МИА Агенција

Лајачак: Дијалогот Белград-Приштина е вратен на вистинскиот пат

МИА Агенција

Заев во Конче: На 15 јули гласајте за повеќе пари за земјоделците, за поголема грижа за сите

МИА Агенција

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Папата Франциск повреден од одлуката на Турција Аја Софија да стане џамија

МИА Агенција

Јанушев: Доаѓаат најдобрите четири години во историјата на државата

МИА Агенција

Италијански инфектолог тврди дека епидемијата во Италија завршила

МИА Агенција

Ахмети: Првиот премиер Албанец во Македонија ќе се избере тука во Собранието

МИА Агенција

Воведени три нови типови инсулин кои не се од паралелен увоз

МИА Агенција

Ѓукановиќ: Односите со Белград не се добри

МИА Агенција