Шaрлиз Терон проговори за лагите кои Вајнстајн ги изјавил за неа! - Слободен печат

Шaрлиз Терон проговори за лагите кои Вајнстајн ги изјавил за неа!

Актерката Шaрлиз Терон тврди дека некогаш најмоќниот холивудски продуцент, ширел гласини за тоа како спиел со неа и уште неколку нејзини успешни колешки, како на пример Рене Зелвегер, за да добијат улога, што е апсолутна лага, пренесува DailyMail.

View this post on Instagram

#CharlizeTheron 🌸

A post shared by Charlize Theron 🇵🇭 (@charlizetheronunofficial) on

Терон вели дека Вајнстајн бил многу вешт во намерата да „сврти една жена против друга“, а и дека воопшто немале сексуален контакт. Таа вели дека тој истото го правел и на колешката Рене Зелвегер кога изјавил дека бил со неа.

View this post on Instagram

What/If ❤️ #reneezellweger #actress

A post shared by FAN ACCOUNT (@renee.zellweger) on

„Беше навистина, многу добар во тоа. Немаше граници.“

„Една од неговите изјави беше дека Рене и јас сме спиеле со него за да добиеме работа. Немаше граници. Дури и поради сексот сакаше да не скара една со друга“, изјавила познатата актерка.

Таа демантирала дека некогаш спиела со Вајнстајн. Нејзиниот портпарол рекол: „Доколку Харви го кажал тоа, тој навистина е луд“.

Прочитај повеќе

Научно е докажано дека со овој тип на мажи, жените почесто доживуваат оргазам!

Слободен печат

Шест причини поради кои вашето момче нема да се ожени со вас!

Слободен печат

Зарем сте виделе нешто поубаво од ова? Емили Ратајковски се разголи, а друштво ѝ прави егзотичната пријателка Џамеа (ФОТО/ВИДЕО)

Слободен печат

Само Јелена Карлеуша има храброст да се облече вака! (ФОТО)

Слободен печат

Даниел Крег едвај ја прифатил улогата за Џејмс Бонд!

Слободен печат

Природа или естетска хирургија? Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

19 − nine =

Прочитај повеќе

Најжешката Македонка во сауна, по бикини и целата „свети“ (ФОТО)

Слободен печат

„Не сакам врска“: Сиа открила на кој музичар му понудила секс без обврски! (ФОТО)

Слободен печат

Колин Фарел се спрема за улогата на Пингвинот во Бетмен! (ФОТО)

Слободен печат

Тамара Тодевска водителка на MAC: „Очекуваме спектакл, ја славиме музиката и различноста“

Слободен печат

Хит во најава: Александар Тарабунов – Тара ја претстави својата нова „SEÑORITA“

Слободен печат

Зошто храната што „крцка“ ни е повкусна?

Слободен печат