На Џамбазов му се погоди: Додека тој пее, неговата девојка Илина бруси со брусалица облечена во секси чорапи (ВИДЕО)

Дека навистина цвета љубовта помеѓу познатиот актер Игор Џамбазов и алпинистката Илина Арсова, сведочат нивните заеднички фотографии и видеа кои периодов ги објавуваат на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Во саботата, Игор објави видео на кое се гледа како нашата најуспешна алпинистка Илина, првата Македонка која успешно се искачи на највискиот врв Монт Еверест во 2013 година, се искачува високо на карпа, а тој ја бодри.

Во описот напиша: „Кога таа се качува тишината се слуша, се поблиску до врвот е , а јас немам душа!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on


Но, она што е интересно е видеото кое вчеравечер Џамбазов го сподели на својот профил, а на кое може да се воочи дека кај нив работите не се поделени на „машки“ и „женски“.

Прочитајте и...  Почина сопругата на Џон Траволта: Кели Престон ја изгуби битката со ракот

Имено, на видеото може да се види Илина како бруси со брусалица и тоа облечена во кратки панталони, високи секси чорапи и спортски градник.

Игор на видеото напиша и доста интересен коментар кој гласи: Нема Цеца, нема мир…

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

нема цеца, нема мир…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Прочитај повеќе

Седум годишно момче со прекрасен гест ја разнежни кралицата Елизабета Втора додека е во изолација! (ФОТО)

Слободен Печат

Тренингот ѝ се исплати: Џенифер Лопез ја одржува формата на необичен велосипед од 3.300 евра

Слободен печат

Ријана со остри критики од фановите: Како можеше да не лажеш сите овие години? (ВИДЕО)

Слободен Печат

Зошто не е добро да пиете кафе пред појадокот?

Слободен печат

На копачките напишал „душо“ и го ставил знамето на нејзината земја: Како започна љубовната приказна на Бастијан Швајнштајгер и Ана Ивановиќ (ФОТО)

Слободен Печат

Кејти Пери и Орландо Блум открија кој ќе му биде кум на бебето

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Муза на Хичкок и принцеза на Монако: Модната икона Грејс Кели која се откажа од актерството во врвот на кариерата! (ФОТО)

Слободен Печат

Како да одберете совршени праски?

Слободен печат

Емилија Димитриевска, поранешна боксерка и манекенка: Манекенството е професија полна со предрасуди

Ј.К.Д

Модното парче кое никогаш не заминува од мода: Најдобрите модели на малиот црн фустан! (ФОТО)

Слободен Печат

Бруклин Бекам ја запросил Никол со дијамантски прстен вреден вртоглави 200.000 долари (ФОТО)

Слободен печат

Поради неа денот трае подолго: Градбата која го успори движењето на Земјата! (ВИДЕО)

Слободен Печат